optionen handel.

Novinky

  01.06.2013

Představení otce štěňat - Barry Oscar z Brdské smečky, narozen 25.5.06;srst: krátká 

Tituly: Junior šampion, Český šampion, Klubový šampion, Makáč 2009

Výstavy: BOB, Klubový vítěz ,4x CAJC,4x CAC, 1x r.CAC, Nejlepší mladý na KV 2007, Vítěz třídy na KV

Zkoušky: ZM, ZVV1, ZM-T, T1, OPT1

 

Štěňátka jsou na světě

 

03.06.2013

62 dní očekávaná událost včera nastala. Cory přivedla během neděle na svět 7 psích miminek, a to 5 holek a 2 kluky. Štěňátka i mamka jsou v pořádku a vše proběhlo v pohodě.  Teď  už všichni spolu spí, krmí se, spí a tak stále dokola. Doufáme, že vše bude probíhat tak jak má, mimina budou stále přibírat na váze a porostou jako z vody.     

   

17.06.2013

Dnes je to 14 dní , co se naše rodina rozrostla o 7 psích miminek. Kluci i holky  za těch 14 dní udělali obrovský pokrok - už na nás koukají a snaží se běhat,  což jim činí ještě trochu potíže.

Začátkem srpna můžou štěňata k novým majitelům. Všichni kdo máte zájem o krásného, přítulného, věrného  a poslušného kamaráda , neváhejte a ozvěte se nám. Rádi Vás uvítáme a štěńátka vám ukážeme.smiley    17.06.2013

Dnes je to 14 dní , co se naše rodina rozrostla o 7 psích miminek. Kluci i holky  za těch 14 dní udělali obrovský pokrok - už na nás koukají a snaží se běhat,  což jim činí ještě trochu potíže.

Začátkem srpna můžou štěňata k novým majitelům. Všichni kdo máte zájem o krásného, přítulného, věrného  a poslušného kamaráda , neváhejte a ozvěte se nám. Rádi Vás uvítáme a štěńátka vám ukážeme.smiley    

5.7.2013

Uběhl měsíc od narození našich štěňátek a za tu dobu udělali hafíci obrovský pokrok. Jsou velice čilá, zvídavá a uhlídat 7 malých zvědavců je někdy docela náročné.  Některá štěňátka znají již své páničky a za další měsíc se již budou moci pomalu stěhovat do nových domovů. smiley

30.07.2013

Tak po dvou měsících u mámy se již některá štěńátka přestěhovala do nových domovů. Podle  zpráv od nových páníčků se mají všichni náramně dobře a zvykají si na nová prostředí.

Pro zájemce o štěńata - máme ještě dvě fenky - obě velmi šikovné, samostatné a velmi zvídavé. Jmenují se Agáta  a Alba a rády by také našly své páníčky jako jejich bráchové a sestry.  Tak se těšíme..... smiley

protože na těchto stránkách máme potíže s vkládáním nových fotografií, můžete si aktuální foto prohlédnout na www.vaclavuvdvur.wbs.cz ( fotogalerie)

08.08.2013

Po dvou měsících u nás se již některá psí mimina odstěhovala k nvým páníčkům a podle posledních zpráv se mají opravdu velice dobře a výborně si zvykla na nová prostředí.

Dnes máme na prodej ještě jednu fenku - velice aktivní (ostatně jako byli všchni její sourozenci) a hodně společenskou. Roste z ní výborný parťák do rodiny.  Tak neváhejte a volejte. 

 

 

 

Friday the 19th. . Joomla 3.0 templates. All rights reserved.